Mokslo metų pradžios šventė

Palengva, nejučia,
Su rudens spalvom ir rudenio vėjais,
Su astrų kvapu ir gervių klyksmu
Prie kiekvieno iš mūsų sustoja
RUGSĖJIS....

Mokslo metų pradžios šventė vyks rugsėjo 3-ąją

8.45 val. 1-10 klasių mokiniai renkasi klasių vadovų kabinetuose.

9 val. šventės pradžia.

Šventės vieta – mokyklos sporto aikštelė.
Jeigu lytų, šventė vyktų aktų salėje.

9:50 - 10:35 val. vyks klasių vadovų pamoka 1-10 klasių mokiniams.

Organizatoriai

Birželio 6 dieną įvyko pirmasis Mokinių priėmimo komisijos posėdis. Jo metu svarstyti prašymai dėl priėmimo į mokyklą, vadovaujantis Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu – pirmiausia vietos rezervuotos gyvenantiems mokyklai priskirtoje teritorijoje,  tuomet, esant laisvų vietų, skirti taškai už nurodytus pirmumo kriterijus.

Skelbiame prelimenarų priimtų mokytis sąrašą.

Gegužės 31 d. – birželio 13 d. mokykloje veiks vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Saulės zuikutis”.

Jau rytoj, kovo 1 dieną, nuo 9 val. pradedama elektroninė registracija į Vilniaus mokyklas – prašymus bus galima teikti internetu www.vilnius.lt/mokykla

Prašome susipažinti su instrukcija, kaip užpildyti prašymą  https://darzelis.vilnius.lt/new/subsystems/darzeliai/files/mokyklos_project.mp4

Naujininkų mokyklos seniūnų tarybos iniciatyva vasario 1 d. 8 pamokos metu savivaldos atstovams vyko mokymai, kaip pasigaminti trispalves seges. Esam dėkingi technologijų mokytojai Nijolei Misiukonienei, kuri pravedė labai įdomią ir naudingą pamokėlę.  Vėliau mokinsime savo klasės draugus, ir pasigaminsime jas visi.

Vyko tarptautinis baleto ir šiuolaikinio šokio festivalis-konkursas "ALLEGRO"