Lietuvos policijos informacija

Lietuvos policija informuoja, kad neteisėti veiksmai virtualioje erdvėje neliks nepastebėti.

Vieta, kurioje vyksta pamokos (nesvarbu gyvai ar nuotoliniu būdu) yra VIEŠA VIETA.

Neteisėtas prisijungimas prie informacinės sistemos ar neteisėtas elektroninių duomenų perėmimas ir panaudijimas UŽTRAUKIA BAUDŽIAMĄJA ATSAKOMYBĘ.

Už keiksmažodžius online pamokoje gali būti skirta bausmė iki 240 eurų. LR ANK 481 str. "Nedidelis viešos tvarkos pažeidimas".

Netoleruokime internetinių patyčių. Neprisidėkime prie jų atsiradimo ir sklaidos.

Vilniaus Naujininkų mokyklos direktoriaus įsakymas dėl Vilniaus Naujininkų mokyklos COVID-19 situacijų valdymo grupės sudarymo ir darbo karantino sąlygomis plano patvirtinimo

Vilniaus Naujininkų mokyklos pasirengimo planas COVID-19 atveju.

Vilniaus Naujininkų  mokyklos nuotolinio mokymo planas.

Vilniaus Naujininkų mokyklos nuotolinio mokymo planas

Šiais mokslo metais pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP) dešimtokams ir nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) nevyks.
Dešimtokams bus pasiūlyta savarankiškai atlikti PUPP lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos užduotis nuotoliniu būdu ir įsivertinti savo pasiekimus. Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas būtų išduodamas įrašant metinius įvertinimus“, – skelbia ŠMSM.

Kviečiame pažiūrėti aktualią informaciją:

Karantino metu „Tėvų linija veikia įprastai – darbo dienomis 11–13 val. ir 17–21 val.

Bandant prisitaikyti prie pasikeitusios kasdienybės, tėvams kyla daugiau įtampos, nerimo ir klausimų nei įprastai. „Tėvų linijoje“ Paramos vaikams centro psichologai teiks nemokamas ir anonimines konsultacijas telefonu kaip įprasta – darbo dienomis 11–13 val. ir 17–21 val.