Covid-19

Prieš sugrįžtant į ugdymo įstaigas visi 1-8 klasių mokiniai, kurie nėra pasiskiepiję ar persirgę, yra raginami atlikti savikontrolei skirtą greitojo antigeno testą, kai ėminys imamas iš nosies landos (1,5–2 cm). Mokiniai, jų tėvam sutikus (užpildžius sutikimo formą), rugpjūčio 31 d. bus kviečiami testuotis savikontrolei skirtais greitaisiais antigeno testais progimnazijoje. Atvykstantis į testavimą mokinys  turi pateikti užpildytą tėvų sutikimo formą (pridedama).  Neturintys galimybės atsispausdinti susitikimo formos, popierinį variantą gali gauti progimnazijoje rugpjūčio 27 ir 30 dienomis.

Vilniaus miesto savivaldybė ragina mokyklas atsakingai ir saugiai grįžti į kontaktinį ugdymą.

Prieš sugrįžtant į ugdymo įstaigas visi 1-8 klasių mokiniai, kurie nėra pasiskiepiję ar persirgę, yra raginami atlikti savikontrolei skirtą greitojo antigeno testą.