Pranešimai

Būsimo pirmoko kraitelis:

Prisegtuke rasite informaciją apie mokinių uniformą:

Gerb. tėveliai (globėjai, rūpintojai),
Informuojame, kad Vilniaus Naujininkų progimnazijos Tarybos sprendimu nuo 2022-09-01 ugdymo įstaigoje  privalomos uniformos 1-8 klasių moksleiviams.

Vilniaus Naujininkų progimnazija vykdo mažos vertės skelbiamą apklausą dėl mokyklos remonto darbų įsigyjimo.

Primename, kad vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro patvirtinta Vaikų maitinimo organizavimo tvarka ir Mokinių nemokamo maitinimo Savivaldybės ir nevalstybinėse mokyklose tvarkos aprašu (toliau – Tvarkos aprašas), patvirtintu Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019-06-19 sprendimu Nr. 1-94, mokiniams esant saviizoliacijoje maitinimas organizuojamas išduodant maisto davinius, jei mokinio tėvai patvirtina, kad maisto davinį gauti pageidauja.