Pranešimai

Dėl privalomos uniformos 1-8 klasių moksleiviams

Gerb. tėveliai (globėjai, rūpintojai),
Informuojame, kad Vilniaus Naujininkų progimnazijos Tarybos sprendimu nuo 2022-09-01 ugdymo įstaigoje  privalomos uniformos 1-8 klasių moksleiviams.

PRIVALOMAS bomberis su emblema https://elva.lt/produktas/bomberis-su-emblema-4/


Papildomai galima pasirinkti:
džemperį be gobtuvo su emblema https://elva.lt/produktas/dzemperis-be-gobtuvo-su-emblema-3/


polo marškinėlius su užrašu https://elva.lt/produktas/polo-marskineliai-vaikiski-trumpomis-rankovemis-be-uzraso/

 
Ankstesni įrašai


Vilniaus Naujininkų progimnazija vykdo mažos vertės skelbiamą apklausą dėl mokyklos remonto darbų įsigyjimo. 

Primename, kad vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro patvirtinta Vaikų maitinimo organizavimo tvarka ir Mokinių nemokamo maitinimo Savivaldybės ir nevalstybinėse mokyklose tvarkos aprašu (toliau – Tvarkos aprašas), patvirtintu Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019-06-19 sprendimu Nr. 1-94, mokiniams esant saviizoliacijoje maitinimas organizuojamas išduodant maisto davinius, jei mokinio tėvai patvirtina, kad maisto davinį gauti pageidauja.

Primename, kad vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro patvirtinta Vaikų maitinimo organizavimo tvarka ir Mokinių nemokamo maitinimo Savivaldybės ir nevalstybinėse mokyklose tvarkos aprašu (toliau – Tvarkos aprašas), patvirtintu Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019-06-19 sprendimu Nr. 1-94, mokiniams esant saviizoliacijoje maitinimas organizuojamas išduodant maisto davinius, jei mokinio tėvai patvirtina, kad maisto davinį gauti pageidauja.

Gerb., tėveliai,

 

Vilniaus Naujininkų progimnazijos direktoriaus 2022 m. vasario 7 d. įsakymu Nr. V-11 5c klasėje nuo 2022 m. vasario 8 d. iki 2022 m. vasario 11 d.  įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas.

Dėl to nurodytu laikotarpiu mokinių ugdymas bus organizuojamas nuotoliniu būdu.

Gerb., tėveliai,

 

Vilniaus Naujininkų progimnazijos direktoriaus 2022 m. vasario 7 d. įsakymu Nr. V-10 4a klasėje nuo 2022 m. vasario 8 d. iki 2022 m. vasario 11 d.  įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas.