Renginiai

Konkursas „Gražiausia popieriaus rinkimo dėžė“

2016 metų spalio 26 dieną vyko konkursas „Gražiausia popieriaus rinkimo dėžė“ . Konkursas, kurio tikslas - ugdyti moksleivių gamtosauginę savimonę, skatinti kūrybiškumą, iniciatyvumą, Naujininkų mokykloje jau tradicija. Kiekviena klasė pagamino  po dėžę, kurioje kaups  popieriaus atliekas. Popierių įsipareigojo rinkti iki mokslo metų pabaigos. Gegužės mėnesį  sukaupta makulatūra bus atiduota perdirbti. Dėžės stebino  spalvingumu bei įvairove: Titanikas, kempiniukas, liūtukas,šimtakojis, eko daugiabutis – tai tik dalis projektų.

Gamtosauginės veiklos komitetas vertino 1-10 klasių  popieriaus rūšiavimo dėžes. Kiekviena klasė buvo vertinama 1 – 5 balų sistemoje. Buvo renkama originaliausia, išradingiausia, kūrybiškiausia  dėžė.

 

Užimtos vietos pradinėse klasėse :

I-oji vieta 1a ir 3c kl.;

II-oji vieta 1b kl.;

III-oji vieta 2a kl.

 

Tarp 5-10 klasių :

I -ąją vietą laimėjo 8m;

II -ąją -  7m;

III -ąją -  8a kl.

___________________________

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja
Ankstesni įrašai


Saulėtą rugsėjo 15 d. rytą 8 a kl. moksleiviai su lietuvių kalbos mokytoja keliavo į Karmazinų pilkapius. Mūsų laukė 6 kilmoterų žygis pėsčiomis.

Šventės nuotraukų galerija.