Renginiai

Mokymai „Mokinio įtaka švariai aplinkai“

2016m. lapkričio 9-10 d. vyko Gamtosauginių mokyklų Visuotinė veiksmo diena. GMP nariai  pravedė mokymus „Mokinio įtaka švariai aplinkai“. Programos metu vaikai klausė pasakojimų  apie aplinką, taršą, taršos šaltinius, atliko užduotis, žaidė žaidimus.  Aiškinosi, ką reiškia posakis “ Žemė – tavo rankose”. GMP moksleiviai  kartu su pradinių klasių mokiniais  rūšiavo paveikslus, kuriuose nupiešti vaizdai jiems patinka, o kuriuose - ne. GPM nariai aiškino pradinukams, kaip reikia rūšiuoti atliekas, kokias atliekas į kokius konteinerius mesti. Visi  sprendė kryžiažodžius, kūrė eilėraščius, piešė piešinius. Pradinukai buvo aktyvūs: diskutavo ir atsakinėjo į vyresnių klasių mokinių sugalvotus klausimus. 

___________________________

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja
Ankstesni įrašai


Diskusija.

Spalio 28 d. Naujininkų mokyklos mokiniai dalyvavo pamokose ne mokyklos erdvėse

2016 metų spalio 26 dieną vyko konkursas „Gražiausia popieriaus rinkimo dėžė“.

Saulėtą rugsėjo 15 d. rytą 8 a kl. moksleiviai su lietuvių kalbos mokytoja keliavo į Karmazinų pilkapius. Mūsų laukė 6 kilmoterų žygis pėsčiomis.

Šventės nuotraukų galerija.