Renginiai

Paskaita - diskusija „Neigiamas alkoholio, tabako, psichoaktyvių medžiagų vartojimo poveikis“ .

Lapkričio 7 d., pirmadienį, po penkių pamokų, 7-10 klasių mokiniai susirinko aktų salėje pasiklausyti paskaitos apie psichotropines medžiagas: tabaką ir alkoholį. Mums pateikė daug informacijos apie šiuos dalykus, o vėliau Pavelas papasakojo savo istoriją. Jis buvo įkliuvęs į narkotikų ir kitų žalingų įpročių pinkles. Kai Pavelas baigė kalbėti, mokiniai jam uždavė klausimų.  Jaunuolis labai mandagiai ir atvirai į juos atsakė.

10a klasės mokinė Jekaterina Purikova
Ankstesni įrašai


Spalio 28 d. Naujininkų mokyklos mokiniai dalyvavo pamokose ne mokyklos erdvėse

2016 metų spalio 26 dieną vyko konkursas „Gražiausia popieriaus rinkimo dėžė“.

Saulėtą rugsėjo 15 d. rytą 8 a kl. moksleiviai su lietuvių kalbos mokytoja keliavo į Karmazinų pilkapius. Mūsų laukė 6 kilmoterų žygis pėsčiomis.

Šventės nuotraukų galerija.