Renginiai

Tarpmokyklinis projektas „Protų mūšis“

Vasario 22 d. 6 m kl. komanda „Smalsučiai“,vadovaujama  biologijos mokytojos V.Sivickienės,  dalyvavo tarpmokykliniame  projekte „Protų mūšis“, kuris skiriamas paminėti VMKMC 26–ajam gimtadieniui. Projekto organizatorius – Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras.

Į Vilniaus  tarpmokyklinį projektą ,,Protų mūšis" atvyko mokiniai ir jų palaikymo grupės iš penkių mokyklų. Mokiniams teko pristatyti  atliktus namų darbus , vėliau  komandos  nariai turėjo atsakyti į trijų etapų klausimus. Mūsų mokyklos komanda šiame „Protų mūšyje“ pademonstravo puikias žinias ir  laimėjo I- ąją vietą. Dalyviai apdovanoti diplomu, saldžiaisiais prizais bei kvietimu apsilankyti boulinge.

Trečiadienio popietė buvo kupina susikaupimo, sumanumo bei susidomėjimo sprendžiant nelengvus, bet įdomius klausimus. Netrūko ir džiaugsmo, gavus puikų įvertinimą. Po įtemptos kovos visi dalyviai pasivaišino gimtadienio tortu, vasario mėnesį Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras pažymėjo 26-ąją sukaktį!

___________________________

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja
Ankstesni įrašai


2017 vasario 23d. Saulės privačioje gimnazijoje įvyko Vilniaus miesto  konkursas.

Vasario 15 d. visa Naujininkų mokyklos bendruomenė tradiciškai rinkosi Visų Šventųjų bažnyčioje paminėti Vasario 16 – ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. 

Valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, paminėjo mokyklos mažieji: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai.

Vasario 7 d. popietę Lietuvos rusų dramos teatrą užplūdo bendrojo ugdymo įstaigų mokiniai, jų tėveliai, svečiai, mokytojai.

Sausio 17 d., po 6 pamokų, mokyklos bibliotekoje įvyko 5- 10 klasių  meninio skaitymo konkursas, skirtas poetės Ramutės Skučaitės 85- ajam gimtadieniui.