Renginiai

Viktorina „Senieji amatai”

Kovo 28 d. mokykloje vyko 7-8 kl.  viktorina „Senieji amatai”.  Moksleivių komandos varžėsi tarpusavyje, pristatė namuose ruoštus darbus. Mes, komisija, ir kiti dalyviai smalsiai žiūrėjome ir spėliojome, kokius senuosius amatus pasirinko klasės. Pristatymų buvo įvairių...ir vaidinimas, ir filmuota medžiaga, ir pasakojimai...Vėliau  vaikai prisiminė senuosius žemės ūkio padargus, aiškino, kokiam darbui jie buvo skirti. Dėliojo mozaikas su amatininkų nuotraukomis. Teko ir rimtai pagalvoti, klausantis senųjų amatų aprašymų, atsakyti į  klausimus.  Buvo smagu prisiminti tai, kas primiršta, atsigręžti į tai, nuo ko pradėta....

___________________________

Sigita Balčienė Įrašo autorius:
Sigita Balčienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Vasario 22 d. 6 m kl. komanda „Smalsučiai“,vadovaujama  biologijos mokytojos V.Sivickienės,  dalyvavo tarpmokykliniame  projekte „Protų mūšis“, kuris skiriamas paminėti VMKMC 26–ajam gimtadieniui. Projekto organizatorius – Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras.

2017 vasario 23d. Saulės privačioje gimnazijoje įvyko Vilniaus miesto  konkursas.

Vasario 15 d. visa Naujininkų mokyklos bendruomenė tradiciškai rinkosi Visų Šventųjų bažnyčioje paminėti Vasario 16 – ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. 

Valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, paminėjo mokyklos mažieji: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai.

Vasario 7 d. popietę Lietuvos rusų dramos teatrą užplūdo bendrojo ugdymo įstaigų mokiniai, jų tėveliai, svečiai, mokytojai.