5 – 6 klasių anglų kalbos konkursas

Kovo 29 d. mokykloje vyko smagus 5-6 klasių anglų k. sakymo paraidžiui konkursas „Spelling Bee“. Džiaugėmės šilta, palaikančia konkurso aplinka. Po įnirtingų kovų laimėtojais tapo 5a kl. mokinė Gabija Menšikovaitė ir 6a kl. mokinys Edgaras Bartkėnas. Dėkojame visiems 30 šaunių dalyvių ir sveikiname šių metų nugalėtojus!

Anglų k. mokytojos

Kovo 29 dieną mūsų mokykloje viešėjo Lietuvos žmonių su negalia sąjungos inicijuojamo projekto „Pažink negalią“ dalyviai: Karolis ir Jaroslavas.

Kovo 28 d. mokykloje vyko 7-8 kl.  viktorina „Senieji amatai”.  Moksleivių komandos varžėsi tarpusavyje, pristatė namuose ruoštus darbus.

Kovo 29 d. 8 a klasės mokiniai kartu lietuvių kalbos mokytoja lankėsi Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre.

2017 m. kovo 24 d. 6 m kl. mokinės O. Švelnikaitė ir L.Paurazaite kartu su gamtos mokytoja dalyvavo respublikinėje mokslinėje konferencijoje „Mūsų bitės – mūsų ir medus“.

Kovo 22 d. mokykloje vyko renginys - konkursas  ,,Fantazija – orientacija”. Renginys prasidėjo “profesoriaus ir studentės” trumpu dialogu.