Mokykloje vyks Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

2017 m. balandžio 19 - gegužės 5 d. mokykloje vyks Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas, kuriame dalyvaus 2, 4, 6 ir 8 klasių mokiniai. Įvertinant  akademinius mokymosi rezultatus, 2 klasės mokiniai atliks skaitymo, rašymo, matematikos testus, 4 klasės mokiniai- skaitymo, rašymo, matematikos, pasaulio pažinimo testus, 6 klasės mokiniai- skaitymo rašymo, matematikos testus, 8 klasės mokiniai- skaitymo, rašymo, matematikos, gamtos mokslų ir socialinių mokslų testus. Siekiant įvertinti ugdymo aplinką ir mokymosi nuostatas,  4, 6 ir 8 klasės mokiniai pildys mokinių klausimyną. Kiekvienam testavime dalyvavusiam mokiniui bus parengtos individualios pasiekimų ataskaitos.

Su NMPP  tvarkaraščiu galite susipažinti čia NMPP grafikas.docx

Kovo 29 d. mokykloje vyko smagus 5-6 klasių anglų k. sakymo paraidžiui konkursas „Spelling Bee“. Džiaugėmės šilta, palaikančia konkurso aplinka.

Kovo 29 dieną mūsų mokykloje viešėjo Lietuvos žmonių su negalia sąjungos inicijuojamo projekto „Pažink negalią“ dalyviai: Karolis ir Jaroslavas.

Kovo 28 d. mokykloje vyko 7-8 kl.  viktorina „Senieji amatai”.  Moksleivių komandos varžėsi tarpusavyje, pristatė namuose ruoštus darbus.

Kovo 29 d. 8 a klasės mokiniai kartu lietuvių kalbos mokytoja lankėsi Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre.

2017 m. kovo 24 d. 6 m kl. mokinės O. Švelnikaitė ir L.Paurazaite kartu su gamtos mokytoja dalyvavo respublikinėje mokslinėje konferencijoje „Mūsų bitės – mūsų ir medus“.