Renginiai

Kvadrato varžybos

                   Spalio mėnesį mokyklos sporto salėje tradiciškai vyksta 5-6 klasių  tarpklasinės kvadrato varžybos. Ir šį kartą aikštelėje virė tikros sportinės aistros, netrūko atkaklios kovos ir emocijų. Nugalėtoja tapo 6 b klasės komanda lemiamose rungtynėse 2:1  įveikusi  6 a. Trečiąją vietą iškovojo 5a kl., ketvirti liko 5b klasės moksleiviai. Geriausi žaidėjai  bus pakviesti į mokyklos kvadrato komandą  dalyvauti miesto mokinių žaidynėse.

___________________________

Erdvilas Šiupšinskas Įrašo autorius:
Erdvilas Šiupšinskas
Kūno kultūros mokytojas
Ankstesni įrašai


Šiandien po keturių pamokų aktų salėje vyko Kalbų savaitės baigiamasis renginys, kuriame mokiniai pristatė savaitės veiklas. 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pilietinio ugdymo skyrius pakvietė mokinius dalyvauti akcijoje „Konstitucija gyvai“. 

Šiais mokslo metais 5 a kl. mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir tikybos mokytojomis rengia skaitymo motyvaciją, etninę kultūrą ir socialinius įgūdžius ugdantį projektą „Skaitau minkštai“. 

Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko akcija „Padovanok mokyklai tulpės svogūnėlį“.

Ruduo nuauksino lapus, atskleidė savo grožį. Mokyklos priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių vaikučiai spalio 18 dieną pasidžiaugė rudeniu, švęsdami tradicinę šventę  "Dėdės Rudenėlio dovanos ir spalvos".