Orientavimosi varžybos

Spalio 21 dieną Karoliniškių miške vyko Vilniaus jaunųjų turistų centro vykdomos Orientavimosi varžybos.  Naujininkų mokyklos mokinių, priklausančių jaunųjų turistų būriui - Eriko Samuchovo, Dmitrijaus Jakubovskij ir Sonatos Gilytės - komanda jaunučių amžiaus grupėje iškovojo II-ąją vietą. Mokiniai apdovanoti diplomais ir medaliai.

Turizmo būrelio vadovė Rima Kontvainienė

Lapkričio 18 dieną Vilniaus jaunųjų turistų centras vykdė šaudymo varžybos, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti "Taiklioji akis".

Su nedidele Jaunųjų metraštininkų būrelio grupe  gražią rudens popietę  išsiruošėme į Vilniaus senamiestį aplankyti kalbančių skulptūrų.

Mokslo metų pradžioje visos klasės nusprendė dalyvauti renginyje „Europos atliekų mažinimo savaitė“. Šių metų tema – pakartotinis daiktų panaudojimas.

2017 m. lapkričio 16 d. minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną.  Šių metų torenancijos dienos simbolis – rankos.

Lapkričio 15 d. trečių klasių mokiniai lankėsi Trakų Neįgaliųjų centre. Vaikai dalyvavo etnokultūrinėje edukacinėje programoje ,,Natūralaus bičių vaško žvakių gamyba".