Kalėdinio karpinio - trafareto konkurso rezultatai

Dėkojame 1a, 1b, 1c, 2b, 5a, 6a, 6b, 7a, 7m, 8a, 8m, 9a, 10a klasėms už dalyvavimą trafareto mokyklos langui puošti konkurse. Tinkamiausiu trafaretu komisija išrinko 1a klasės karpinį. Sveikiname 1a klasės mokinius ir jų mokytoją Rasą Strazdienę.

Rima Vaitkevičiūtė Įrašo autorius:
Rima Vaitkevičiūtė
Dailės mokytoja

Žinodami, jog Jiezno gimnazija nuo senų laikų garsėja gražiomis etnokultūrinio ugdymo tradicijomis, pasikvietėme į svečius gimnazijos etnokultūrinio ugdymo būrelį „Apie gyvenimą linksmai“.

Spalio 21 dieną Karoliniškių miške vyko Vilniaus jaunųjų turistų centro vykdomos Orientavimosi varžybos.

Lapkričio 18 dieną Vilniaus jaunųjų turistų centras vykdė šaudymo varžybos, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti "Taiklioji akis".

Su nedidele Jaunųjų metraštininkų būrelio grupe  gražią rudens popietę  išsiruošėme į Vilniaus senamiestį aplankyti kalbančių skulptūrų.

Mokslo metų pradžioje visos klasės nusprendė dalyvauti renginyje „Europos atliekų mažinimo savaitė“. Šių metų tema – pakartotinis daiktų panaudojimas.