Renginiai

Meninio skaitymas konkursas

Meninio skaitymas konkursas, skirtas poetės Juditos Vaičiūnaitės 80 – mečiui, šį kartą vyko 2 –ojo aukšto foje lapkričio 28 dieną, po 5 pamokų.  Konkursą pradėjo 8m klasės mokiniai: Danielius Sarulis, Urtė Balčiūnaitė, Karina Zuj. Skambant muzikai, jie pristatė poetinę kompoziciją apie prabėgantį laiką  pagal poetės eiles. Trumpai supažindinę su poetės biografija, renginio vedėjai – aštuntokai - pristatė konkurso vertinimo komisiją ir pakvietė pirmuosius dalyvius.

Meninio skaitymo konkurse dalyvavo 27  5 – 9 klasių skaitovai. Jie stebėjo vieni kitų pasirodymus ir palaikė juos draugiškais plojimais. Buvo skaitomi įvairių  lietuvių poetų kūriniai, tačiau daugiausiai  buvo J. Vaičiūnaitės eilėraščių. 8a klasės moksleivių grupė taip pat pristatė ankstyvąsias poetės eiles.

Meninio skaitymo konkurse šį kartą geriausiai pasirodė 5a klasės mokinys Dovydas Petkevičius, jis laimėjo 1 – ąją vietą, 2 –oji vieta buvo skirta 6a klasės mokiniui Neilandui Zubkovui, o trečioji – 7m klasės mokinei Lambertai Paurazaitei.

___________________________

Vilija Fokinienė Įrašo autorius:
Vilija Fokinienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Dėkojame 1a, 1b, 1c, 2b, 5a, 6a, 6b, 7a, 7m, 8a, 8m, 9a, 10a klasėms už dalyvavimą trafareto mokyklos langui puošti konkurse. 

Žinodami, jog Jiezno gimnazija nuo senų laikų garsėja gražiomis etnokultūrinio ugdymo tradicijomis, pasikvietėme į svečius gimnazijos etnokultūrinio ugdymo būrelį „Apie gyvenimą linksmai“. 

Spalio 21 dieną Karoliniškių miške vyko Vilniaus jaunųjų turistų centro vykdomos Orientavimosi varžybos. 

Lapkričio 18 dieną Vilniaus jaunųjų turistų centras vykdė šaudymo varžybos, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti "Taiklioji akis".

Su nedidele Jaunųjų metraštininkų būrelio grupe  gražią rudens popietę  išsiruošėme į Vilniaus senamiestį aplankyti kalbančių skulptūrų.