Renginiai

Projektas „Lyderystės mokykla“

2017 m. lapkričio 24–25 d. 7a ir 7 m kl. mokiniai kartu su mokytoja Vida Sivickiene dalyvavo respublikiniame projekte „Lyderystės mokykla“. Projekto tikslas – tobulinti mokinių lyderystės, komunikacinius, socialinius, kultūrinius įgūdžius.
Renginys vyko Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje. Mokiniai sprendė įvairias užduotis, nagrinėjo aktualias problemas.Vyko įvairūs žaidimai: dėmesio sutelktumą didinantis žaidimas „Stop Go“, komandų sutelktumą skatinantis žaidimas „Akla abėcėlė“, simuliacinis kultūrinis integracijos žaidimas „Alfa Beta“ bei kiti. Mokiniai dirbo grupėse ir individualiai, ugdė bendradarbiavimo bei lyderystės įgūdžius.

 

___________________________

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
GPM koordinatorė
Ankstesni įrašai


Netradicinė ugdymo diena “Prakalbink erdvę” vyko lapkričio 30 dieną.

Meninio skaitymas konkursas, skirtas poetės Juditos Vaičiūnaitės 80 – mečiui, šį kartą vyko 2 –ojo aukšto foje lapkričio 28 dieną, po 5 pamokų. 

Dėkojame 1a, 1b, 1c, 2b, 5a, 6a, 6b, 7a, 7m, 8a, 8m, 9a, 10a klasėms už dalyvavimą trafareto mokyklos langui puošti konkurse. 

Žinodami, jog Jiezno gimnazija nuo senų laikų garsėja gražiomis etnokultūrinio ugdymo tradicijomis, pasikvietėme į svečius gimnazijos etnokultūrinio ugdymo būrelį „Apie gyvenimą linksmai“. 

Spalio 21 dieną Karoliniškių miške vyko Vilniaus jaunųjų turistų centro vykdomos Orientavimosi varžybos.