Kūrybininis konkursas “Aš tikrai myliu Lietuvą“

Sausio 29 dieną Vilniaus jaunųjų turistų centre vyko kūrybinis konkursas, skirtas Atkurtos Lietuvos 100-iui paminėti  "Aš tikrai myliu Lietuvą".  Šiame konkurse dalyvavo ir kūrė jam  ketureilius Naujininkų mokyklos mokinės Sonata Gilytė, Agnė Janušaitytė ir Karina Budorinaitė. merginos buvo apdovanotos padėkos raštais.

Motina žemele,

Mums brangi šalele,

Šimtas metų jau

Linkiu Tau dar daugiau !

---- //---

Lietuvėlė mums brangi,

Ji maža, bet išdidi.

Daug vaikų jau užaugino

Ir dar daug jų užaugins!

---//---

Senas vardas Lietuvos ,

Senas takas Vilkijos,

Senas vaikas jos- jaunos

Tos mažytės Lietuvos!

Vadovė Rima Kontvainienė

Kovo 13 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyks  Vilniaus  miesto pradinių klasių mokinių  renginys „VĖRINYS LIETUVAI“. Renginys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo  šimtmečiui paminėti.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Sausio 24 dieną Naujininkų mokyklos bendruomenę džiugino pradinių klasių mokinių deklamuojami skambūs posmai. Meninio skaitymo konkurse dalyvavo gausus būrys pradinių klasių mokinių, kurie deklamavo savo pasirinktus poezijos tekstus.

2018m. sausio 24 d. 7 m klasės mokinės Greta Dambrauskaitė, Agata Kazakevič, Kamilė Nomeikaitė ir Ieva Šimkonytė dalyvavo matematikos žaidime "Tiksliukas". Žaidimas vyko "Saulės" privačioje gimnazijoje.

Baigiasi sausio mėnuo. Su 7m klasės mokiniais žiūrime nuotraukas ir kalbamės. Visi su džiaugsmu prisimena  atvirą integruotą dailės pamoką ,,Trys Karaliai“. Ji vyko kitoje erdvėje - 3b klasėje. Visiems buvo naujiena.

2018 01 19 mokykloje vyko Karjeros diena.  Sulaukėme svečių iš įvairių profesinių mokyklų.