Renginiai

Dalyvavimas parodoje "Studijos 2018"

Vasario 9 dieną, kartu su Ugdymo karjerai koordinatore Sigita ir socialine pedagoge Kristina išvykome į „Litexpo“ parodų rūmuose vykstančią parodą „Studijos 2018“. Paroda užėmė 5 temines sales: karjeros planavimo mugė „Renkuosi profesiją“, verslas jauniems, studijos užsienyje ir aukštasis mokslas Lietuvoje. Atvažiavę į renginį, turėjome laiko pasivaikščioti, viską apžiūrėti. Dairydamiesi matėme įvairiausių profesijų atstovų, suvažiavusių iš visos Lietuvos, profesinių mokyklų, universitetų studentų, mokytojų. Kiekviena mokykla buvo paruošusi programą, ją pristatydavo, papasakodavo mums, bandydavo sudominti. Taip pat buvo reklamuojama daug užsienio mokymo įstaigų. Dalyvavome loterijose, žaidimuose, gavome įvairių prizų, dovanų.

Buvo labai įdomu vaikščioti, domėtis, ieškoti, ką galima veikti baigus mokyklą, su kuo sieti savo gyvenimą.
Manau, kiekvienas rado kažką sau, kas sudomino kiekvieną vis kitaip.

Erika Zubkova, 10 a kl.
Ankstesni įrašai


Kviečiu visus pažymėti  Lietuvos šimtmetį š.m. Vasario 16 d. kartu su kitomis Lietuvos vietos bendruomenemis 16.00 giedant “Lietuva brangi”. Vieta – prie Naujininkų seniūnijos.

Sausio 20 d. mūsų mokykloje turėjome Sostinės karatė mokyklos kvalifikacinį diržų egzaminą, kurio metu vaikai sėkmingai apsigynė pirmąjį (oranžinį) diržą. 

2018 m. sausio 25 d. Vilnius šventė gimtadienį.  Minint šią šventę mūsų mokykloje vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6-9 klasių mokinių užsienio kalbos (rusų) 2017-2018 m.m. olimpiada. Iš viso olimpiadoje dalyvavo 122 mokiniai iš 36 Vilniaus mokyklų.

 

Sausio 29 dieną Vilniaus jaunųjų turistų centre vyko kūrybinis konkursas, skirtas Atkurtos Lietuvos 100-iui paminėti  "Aš tikrai myliu Lietuvą".  

Kovo 13 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyks  Vilniaus  miesto pradinių klasių mokinių  renginys „VĖRINYS LIETUVAI“. Renginys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo  šimtmečiui paminėti.

Maloniai kviečiame dalyvauti.