Renginiai

Naujininkų bendruomenės kvietimas

Kviečiu visus pažymėti  Lietuvos šimtmetį š.m. Vasario 16 d. kartu su kitomis Lietuvos vietos bendruomenemis 16.00 giedant “Lietuva brangi”. Vieta – prie Naujininkų seniūnijos.

Pasivaišinsime kava ir vyksime stebėti, kaip 17 val. Naujininkuose bus įjungta didžiausia Lietuvoje vėliavos projekciją ant 1500 kv.m. ploto renovuojamo buv. taksi parko pastato. Tai yra Naujininkų seniūno ir Naujininkų bendruomenės iniciatyva. Pastatas bus apšviestas iki vasario 17 d. ryto.

Taip pat informuoju, kad Naujininkų mokykla organizuoja ir kviečia dalyvauti Vasario 16 d. minėjime Visų Šventųjų bažnyčioje, vasario 15 d. 11.30.

 

Artūras Melianas

VO “Naujininkų bendruomenė” valdybos pirmininkas
Ankstesni įrašai


Sausio 20 d. mūsų mokykloje turėjome Sostinės karatė mokyklos kvalifikacinį diržų egzaminą, kurio metu vaikai sėkmingai apsigynė pirmąjį (oranžinį) diržą. 

2018 m. sausio 25 d. Vilnius šventė gimtadienį.  Minint šią šventę mūsų mokykloje vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6-9 klasių mokinių užsienio kalbos (rusų) 2017-2018 m.m. olimpiada. Iš viso olimpiadoje dalyvavo 122 mokiniai iš 36 Vilniaus mokyklų.

 

Sausio 29 dieną Vilniaus jaunųjų turistų centre vyko kūrybinis konkursas, skirtas Atkurtos Lietuvos 100-iui paminėti  "Aš tikrai myliu Lietuvą".  

Kovo 13 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyks  Vilniaus  miesto pradinių klasių mokinių  renginys „VĖRINYS LIETUVAI“. Renginys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo  šimtmečiui paminėti.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Sausio 24 dieną Naujininkų mokyklos bendruomenę džiugino pradinių klasių mokinių deklamuojami skambūs posmai. Meninio skaitymo konkurse dalyvavo gausus būrys pradinių klasių mokinių, kurie deklamavo savo pasirinktus poezijos tekstus.