Renginiai

Sostinės karatė mokyklos kvalifikacinis diržų egzaminas

Sausio 20 d. mūsų mokykloje  turėjome Sostinės karatė mokyklos kvalifikacinį diržų egzaminą, kurio metu vaikai sėkmingai apsigynė pirmąjį (oranžinį) diržą. 

Egzamino metu teko pademonstruoti išmoktą techniką, parodyti susikaupimą, discipliną, atsakyti į egzaminatoriaus teorinius klausimus ir atlikti fizinius pratimus. 

   
Karatė treneris Airidas Bladaitis

 

 
Ankstesni įrašai


2018 m. sausio 25 d. Vilnius šventė gimtadienį.  Minint šią šventę mūsų mokykloje vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6-9 klasių mokinių užsienio kalbos (rusų) 2017-2018 m.m. olimpiada. Iš viso olimpiadoje dalyvavo 122 mokiniai iš 36 Vilniaus mokyklų.

 

Sausio 29 dieną Vilniaus jaunųjų turistų centre vyko kūrybinis konkursas, skirtas Atkurtos Lietuvos 100-iui paminėti  "Aš tikrai myliu Lietuvą".  

Kovo 13 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyks  Vilniaus  miesto pradinių klasių mokinių  renginys „VĖRINYS LIETUVAI“. Renginys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo  šimtmečiui paminėti.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Sausio 24 dieną Naujininkų mokyklos bendruomenę džiugino pradinių klasių mokinių deklamuojami skambūs posmai. Meninio skaitymo konkurse dalyvavo gausus būrys pradinių klasių mokinių, kurie deklamavo savo pasirinktus poezijos tekstus. 

2018m. sausio 24 d. 7 m klasės mokinės Greta Dambrauskaitė, Agata Kazakevič, Kamilė Nomeikaitė ir Ieva Šimkonytė dalyvavo matematikos žaidime "Tiksliukas". Žaidimas vyko "Saulės" privačioje gimnazijoje.