Renginiai

1b klasės knygnešio dienos minėjimas mokyklos bibliotekoje

Knygnešio dieną bibliotekoje paminėjo ir mūsų mažieji, 1B klasės mokinukai, su mokytoja J.Cironkiene.Bibliotekos vedėja papasakojo apie žmones lietuvių kalbos draudimo metais platinusius lietuviškas knygas . Vaikai skaitė knygeles ir jas pristatė bei iliustravo piešinėliais.

___________________________

Alma Skarienė Įrašo autorius:
Alma Skarienė
Bibliotekos vedėja
Ankstesni įrašai


Kovo 16- oji - Lietuvoje  minima Knygnešio diena. Šią dieną pagerbiami knygnešiai, lietuvių kalbos draudimo metais platinę lietuviškas knygas. Lietuviškos knygos ir laikraščiai ėjo iš rankų į rankas, knygnešiai atliko milžinišką darbą. Nepaisant to, kad už knygų platinimą buvo baudžiama kalėjimu ar tremtimi į Sibirą, knygos buvo platinamos itin aktyviai.        

Mieli tėveliai, mokytojai, mokyklos darbuotojai ir visi neabejingi mokyklos gerovei, kviečiame skirti 2 % pajamų mokesčio mūsų mokyklai. Tai būtų didelė parama, kurią galėtume panaudoti mokinių ugdymo proceso gerinimui.

Kovo 12 dieną, 6- os pamokos metu, mokyklos aktų salėje vyko šventinis renginys, skirtas 28- osioms Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 

Kovo 8 d. 1 a klasės mokiniams pamokos vyko ne mokyklos erdvėse. Pirmokai aplankė Europos informacijos centrą. 

Kovo 9 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje pradinukams surengta pamoka „Gamtukai“.