Įdomus susitikimas

Aštuntokai bei 7m klasės mokiniai susitiko su Nacionalinio transplantacijos biuro prie Sveikatos apsaugos ministerijos komunikacijos skyriaus vedėja Rasa Pekarskiene. Mokiniai sužinojo, kaip įsigyti Donoro kortelę, kiek žmonių Lietuvoje laukia įvairių organų persodinimo ir daug kitų svarbių dalykų. Į susitikimą su mokiniais taip pat  atvyko naujininkietis, kurio krūtinėje  jau vienuolika metų plaka donoro širdis.

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Šiandien į mūsų mokyklą atvyko psichologė Ugnė Juodytė. Ji  9-10 kl. mokiniams vedė pamoką apie karjeros planavimą.

Pirmadienį vyko renginys „Pažadinkime Žemę šokiu“, skirtas Žemės dienai paminėti. Ši diena tapatinama su lygiadieniu ir švenčiama kovo 20 d.

Knygnešio dieną bibliotekoje paminėjo ir mūsų mažieji, 1B klasės mokinukai,

Kovo 16- oji - Lietuvoje  minima Knygnešio diena. Šią dieną pagerbiami knygnešiai, lietuvių kalbos draudimo metais platinę lietuviškas knygas. Lietuviškos knygos ir laikraščiai ėjo iš rankų į rankas, knygnešiai atliko milžinišką darbą. Nepaisant to, kad už knygų platinimą buvo baudžiama kalėjimu ar tremtimi į Sibirą, knygos buvo platinamos itin aktyviai.

Mieli tėveliai, mokytojai, mokyklos darbuotojai ir visi neabejingi mokyklos gerovei, kviečiame skirti 2 % pajamų mokesčio mūsų mokyklai. Tai būtų didelė parama, kurią galėtume panaudoti mokinių ugdymo proceso gerinimui.