Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių renginys "Vėrinys Lietuvai"

Kovo 13 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių renginys „Vėrinys Lietuvai“, skirtas  Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Trijų spalvų veiklose, kurios simbolizavo Lietuvos vėliavos spalvas, dalyvavo Vilniaus lietuvių namų, Vilniaus rajono Rukainių gimnazijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazijos ir Vilniaus Naujininkų mokyklos pradinukai.

Raudonoji- kūrybinė veikla. Dalyviai pagamino vėrinius Lietuvai ir papuošė Vilniaus Naujininkų mokyklos erdves. Kokia graži dovana Lietuvai !

Žalioji veikla- skambūs žodžiai  Lietuvai. Dalyviai šoko, dainavo , deklamavo eiles, skirtas Lietuvai. Kokie talentingi Lietuvos vaikai!

Geltonoji veikla- istorinės žinios apie Lietuvą. Dalyviai susiskirstė į tris komandas ir dalyvavo viktorinoje. Pradinukai pademonstravo puikias savo žinias.  Sužinojo, ko dar nežinoję , patobulėjo.

Svečiams buvo įteiktos atminimo dovanėlės: padėkos raštai, trijų spalvų vėriniai- siurprizai , šimtmečio atvirukai ir vėliavėlės.

Dėkojame visiems už dalyvavimą renginyje “ Vėrinys Lietuvai”.

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė

Būsimo pirmoko kraitelis

Kovo 23 d. projektas baigėsi ir  2 aukšto fojė atsirado lentyna, kurią pagaminti padėjo technologijų mokytojas Mantas Kniubas. Koridoriuje  sukurta jauki erdvė, kur galima atnešti perskaitytas knygas ir pasiimti dar neskaitytas.

Aštuntokai bei 7m klasės mokiniai susitiko su Nacionalinio transplantacijos biuro prie Sveikatos apsaugos ministerijos komunikacijos skyriaus vedėja Rasa Pekarskiene.

Šiandien į mūsų mokyklą atvyko psichologė Ugnė Juodytė. Ji  9-10 kl. mokiniams vedė pamoką apie karjeros planavimą.

Pirmadienį vyko renginys „Pažadinkime Žemę šokiu“, skirtas Žemės dienai paminėti. Ši diena tapatinama su lygiadieniu ir švenčiama kovo 20 d.