Renginiai

NACIONALINIS MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMAS

2018-04-16 – 2018-05-04 d. mokykloje vyks  2, 4, 6, 8 klasių mokinių nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (toliau – NMPP).

Mokiniai turi turėti rašymo priemonę, pieštuką, trintuką, liniuotę. Atliekant matematikos testą skaičiuokliais naudotis negalima.

2, 4, 6 klasėms NMPP vyks per 2 pamoką.

8 klasėms NMPP vyks nuo 9 val. iki 10 val.,  pertrauka nuo 10.00 val. iki 10.10 val.,  sutrumpinta 3-ia pamoka pagal tvarkaraštį nuo 10.10 val. iki 10.35 val.

Testavimo rezultatų duomenys bus naudojami mokyklos veiklos ugdymo kokybės tobulinimui ir mokinių pasiekimų gerinimui.

Daugiau informacijos rasite: http://nec.lt/342/

 
Ankstesni įrašai


Kovo 29-osios vakarą mokykloje vyko šokio spektaklis „Kęstutis ir Birutė“, kurį pastatė  Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos liaudies instrumentų ansamblis „Jurginėlis“ ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos tautinių šokių ansamblis „Sietuva“.

Kiekvienais metais mūsų mokykla tradiciškai dalyvauja Lietuvos projekte „Atviros kultūriniam paveldui asmenybės ugdymas daugiakultūrinėje visuomenėje per rusų literatūrą ir jos sąsają su Lietuvos kultūra“.

Kovo 28 d. 5 a kl. vyko integruota tikybos, etninės kultūros ir literatūros pamoka „Velykos“.

Gegužės 28 dieną  mūsų mokykloje vyko tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinės grupės renginys „Saugos kodas”. Mokiniai prisiminė , kada yra švenčiama Žemės diena, ir sužinojo, jog net ir Žemė turi savo saugos kodą. 

Kovo 13 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių renginys „Vėrinys Lietuvai“, skirtas  Lietuvos šimtmečiui paminėti.