Renginiai

Žygis

Baigiasi mokslo metai. Tapybos ant stiklo būrelio mokytoja Rima vedė mus į žygį. Nelengva buvo-karštis, nemaži kalneliai, ilgas kelias pėsčiomis, daug įspūdžių... Susipažinome su Vilniaus apylinkėmis, gamta. Braidėme šaltiniuotuose upeliuose ir maudėmės ežere, kopėme kalnais ir kūrenome laužą, aplankėme vėjo ir vandens malūnus, dvarelį, pilkapį. Susipažinome su vietiniais gyventojais: didžiuliu šunimi ir gulbe. Buvo labai smagu. Žygį užbaigėme skaniais Pilaitės parduotuvės ledais.

                                                                                                                                                                                                                             Būrelio mokiniai 
Ankstesni įrašai


Nuo 2018-05-29 dienos antro aukšto koridoriuje veikia mūsų mokyklos 5b klasės mokinės puiki fotografijos paroda,,Draugai“. Visą mokyklos bendruomenę kviečiame kartu pasidžiaugti jaunos , jautrios fotografės darbais.

6-ų  klasių mokinių komanda “Žalioji akis“, vadovaujama  biologijos mokytojos V.Sivickienės,  gegužės 18 d. dalyvavo tarpmokykliniame konkurse „Ekologiškumo virusas plinta“. 

NVŠ  KERAMIKOS STUDIJA ,,MOLINUKAS" MALONIAI KVIEČIA APLANKYTI MŪSŲ MOKYKLOS MOKINIŲ (1-5 KL.) KERAMIKOS DARBŲ PARO

Penktadienį mokykloje vyko jau tradicine tapusi Šokio diena. Ši diena visame pasaulyje kasmet minima balandžio 29 d. Šiais metais moksleiviai turėjo laisvę pasirenkti idėją ir išraiškos priemones savo šokiui, nes renginio tema - „Šviesos link“. Gamtoje visa, kas gyva,  juda šviesos link. O žmogaus kūrybinės galios pavaldžios gamtos dėsniams. Tad buvo įdomu, kaip mokiniai atsiskleis pasitelkę šokio kalbą . Svarbus yra pats kūrybinis procesas, nes tuo metu klasėje vyksta labai intensyvus bendravimas: idėjų ir žingsnių paieškos, repeticijos, konfliktai, kompromisų ieškojimas. Svarbu, kad vaikai rastų sprendimus, išeitis iš susidariusių padėčių ir įgyvendintų savo idėjas. Taip jie mokosi įveikti sunkumus, o šito gebėjimo gyvenime tikrai prireiks.

Balandžio 20 d. Naujininkų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo tradicinėje gamtos švarinimo akcijoje „Darom“.