Renginiai

Dalyvavimas didžiausiame modernių technologijų ir verslumo renginyje Baltijos šalyse #Switch! 2018

2018-09-20 Naujininkų mokyklos 8-tos, 9-tos ir 10-tos kl. moksleiviai dalyvavo didžiausiame modernių technologijų ir verslumo renginyje Baltijos šalyse  #Switch! 2018. Renginyje įkvepiančia patirtimi dalinosi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai, vizionieriai, politikai. #Switch! pagrindinis tikslas – pasiekti, kad į Lietuvą ateitų pažangios idėjos, technologijos, padėsiančios lietuviams kurti šiuolaikišką valstybę, gebančią konkuruoti pasaulyje.

Renginyje mokiniai susipažino su gausybe naujovių. Profesionalų programa, jaunimo, švietimo programomis, technologijų zona, dalyvavo mokslo mugėje, hakatone. Technologijų erdvėje  praktiškai išbandė technologijas bei inovacijas. Šiais metais buvo galimybė išmokti skraidinti droną, išbandyti parasparnio simuliatorių, technologijų pabėgimo kambarį, 3D spausdintuvą, sudalyvauti robotų kovose.

 

Ugdymo karjerai koordinatorė

Sigita Balčienė
Ankstesni įrašai


Mieli bendruomenės nariai, kaimynai, svečiai!

Kviečiame Jus į tradicinės, jau 18 metų vykstančios Naujininkų bendruomenės šventės renginius š.m. rugsėjo 27 d., ketvirtadienį

Mieli Naujininkų mokyklos bendruomenės nariai,
maloniai kviečiame Jus į mokslo metų baigimo šventę, kuri vyks birželio 15 d., 12.00 val. aktų salėje.

2018 birželio 11 dieną vyks aktyvaus judėjimo diena.

2018-06-04 d. Naujininkų mokykloje vyko tradicinis 5-6 klasių mokinių anglų kalbos sakymo paraidžiui konkursas „Spelling Bee“

Baigiasi mokslo metai. Tapybos ant stiklo būrelio mokytoja Rima vedė mus į žygį.