Kvietimas dalyvauti Naujininkų bendruomenės šventėje

Mieli bendruomenės nariai, kaimynai, svečiai!

Kviečiame Jus į tradicinės, jau 18 metų vykstančios Naujininkų bendruomenės šventės renginius š.m. rugsėjo 27 d., ketvirtadienį:

9.00 val. - 16.00 val. Ugdymo įstaigų programos rajono viešosiose erdvėse „Multikultūriniai Naujininkai“.

15.00 val. -  B.Jonušo muzikos mokyklos pučiamųjų orkestro koncertas.

15.30 val.  Sieninės tapybos ir informacinių stendų prie transporto žiedo pristatymas.

16.00 val. - 16.30 val.  Naujininkų bendruomenės eisena „Apkabinkime Naujininkus“ Vyšnių-Šaltkalvių-Kapsų-Panevėžio – Dzūkų g.

16.30 val. – Speciali Naujininkų kava ir saldumynai eisenos dalyviams.

16.30 val. – 19.00 val. Atrakcionai vaikams naujajame skvere prie Telšių g.

16.30 val.  – 17.00 val. Sveikatinimo projekto “Naujininkai eina” pristatymas ir dalyvių apdovanojimas.

18.00 val. Naujininkų bendruomenės nominantų ir sieninės tapybos rėmėjų pagerbimas.

Programa gali nežymiai keistis – sekite facebook puslapį „Naujininkų bendruomenė“.

Labai Jūsų laukiame!

Artūras Melianas,

Naujininkų bendruomenės valdybos pirmininkas

Mieli Naujininkų mokyklos bendruomenės nariai,
maloniai kviečiame Jus į mokslo metų baigimo šventę, kuri vyks birželio 15 d., 12.00 val. aktų salėje.

2018 birželio 11 dieną vyks aktyvaus judėjimo diena.

2018-06-04 d. Naujininkų mokykloje vyko tradicinis 5-6 klasių mokinių anglų kalbos sakymo paraidžiui konkursas „Spelling Bee“

Baigiasi mokslo metai. Tapybos ant stiklo būrelio mokytoja Rima vedė mus į žygį.

Nuo 2018-05-29 dienos antro aukšto koridoriuje veikia mūsų mokyklos 5b klasės mokinės puiki fotografijos paroda,,Draugai“. Visą mokyklos bendruomenę kviečiame kartu pasidžiaugti jaunos , jautrios fotografės darbais.