Renginiai

Laimingas, kad gyvenu

6a ir 6b kl. mokiniai kartu su klasės auklėtojomis N. Misiukoniene ir V. Noreikevičiūte, dalyvaudami integruotame  projekte „Laimingas, kad gyvenu“, spalio 17 d. lankėsi Rasų kapinėse. Džiaugiamės, kad prie išvykos į kapines prisidėjo ir 5a klasės mokiniai (klasės auklėtoja S. Bakaitienė). Mokiniai išvykai ruošėsi iš anksto – rinko informaciją apie kapines ir apie ten palaidotus žmones, gamino Vėlinių puokštes, kuriomis papuošė žinomų žmonių kapus. Kiekvienas tą dieną džiūgavo, kad turi pačią brangiausią dovaną – gyvybės dovaną, - kurią turi labai branginti.

___________________________

Inga Juškienė Įrašo autorius:
Inga Juškienė
Ankstesni įrašai


Spalio 16 d., po pamokų, mokiniai skubėjo į antro aukšto fojė. Skambant  Jazzu atliekamai dainai „Rudens naktis sustojo“ (žodžiai J.Degutytės) buvo pradėtas Meninio skaitymo konkursas „Kai žodžiai prabyla..“,

Sanus (geros savijautos centras) kviečia, Jus, į būrelį „Judėk, sportuok ir tobulėk“!

Spalio 4 d. mokykloje lankėsi rašytojas ir gamtininkas Selemonas Paltanavičius. 

Tradiciškai mokytojų dienos proga dešimtokai ruošė šventę ir sveikino mokytojus

Š.m. rugsėjo 29 dieną  senamiestyje vyko  tradicinės Orientavimosi ir pažinimo varžybos Vilniaus miesto gatvėmis, kurios skirtos paminėti Tarptautinę turizmo dieną.