Renginiai

Skelbiamas gražiausio Kalėdinio karpinio - trafareto konkursas

Lapkričio 27d. - netradicinio ugdymo diena. Šią dieną mes puošime mokyklos langus ir savo kabinetus Kalėdoms.

Skelbiamas gražiausio Kalėdinio karpinio - trafareto konkursas.

 

  • Konkurso laikas - lapkričio 15-23 dienos.
  • Konkurso tema ,,Paukščiai gieda Kalėdas“.
  • Konkurso dalyviai: mokyklos bendruomenė(mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, tėveliai).
  • Trafareto formatas – A2(pusė vatmano lapo).
  • Iš interneto galima semtis idėjų, bet  pateikti savas versijas.
  • Kirpimo, pjovimo priemones turėti savo.
  • Pradinių klasių trafaretus nešti mokytojai Jolantai Kuzmickienei į kabinetą Nr.5.
  • 5-10 kl.mokiniams trafaretus nešti dailės mokytojai Rimai Vaitkevičiūtei į kabinetą Nr.19 arba                           

                                                                                    Sėkmės kūryboje.

___________________________

Rima Vaitkevičiūtė Įrašo autorius:
Rima Vaitkevičiūtė
Dailės mokytoja
Ankstesni įrašai


Spalio 9d. laukėme atvykstančio į Naujininkų mokyklą  svečio. Prie durų lūkuriavo mokyklos direktorius Gediminas Urbonas, nes norėjo pirmasis pasisveikinti  su buvusiu  mokiniu, dabar jau verslininku, sportininku, aktoriumi ir reperiu  Vytautu Medinecku - Ironvytu.

Prisiminti gera ... draugus, su kuriais užaugai ... mokytojus, kurie mokė gyventi ... mokyklą, kurioje prabėgo daug gražių akimirkų ... Prisiminkime kartu ... kartu atšvęskime Naujininkų mokyklos 45-ąjį jubiliejų ... š.m. lapkričio 12-16 d.

Spalio 23 d. rytmetį mokykla pasitiko neįprasta tyla.  Nei mokiniai, nei mokytojai nevarstė durų, nesigirdėjo įprasto tokiu metu šurmulio.  Taip nutiko todėl, kad visi mokiniai, mokytojų lydimi, patraukė į miesto muziejus. Šią dieną pamokos vyksta ne mokyklos erdvėje.

2018 m. spalio 19 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko edukacinė pamoka- koncertas "Lietuvos šalelėj". 

Šiais mokslo metais su penktokais vykdome integruotą lietuvių kalbos, tikybos ir etninės kultūros projektą  „Metų ratu“.  Pirmasis stabtelėjimas ties Vėlinėmis. 5 b kl. mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja saulėtą spalio 17 d. popietę lankėsi Rasų kapinėse.