Renginiai

Vilniaus Naujininkų mokyklos 45-asis jubiliejus

Prisiminti gera ... draugus, su kuriais užaugai ... mokytojus, kurie mokė gyventi ... mokyklą, kurioje prabėgo daug gražių akimirkų ... Prisiminkime kartu ... kartu atšvęskime Naujininkų mokyklos 45-ąjį jubiliejų ... š.m. lapkričio 12-16 d.

Kviečiame visus:

 

Lapkričio 12 d.,  2 pam., dalyvauti šventės atidaryme „Pasveikinkime vieni kitus“, vyksiančiame I aukšto fojė, pasigrožėti mokinių gamintomis gėlėmis mokyklos kieme.
 

Lapkričio 13 d., 3 pam., pamatyti sveikinimų medį, augsiantį I aukšto fojė, išgirsti vaikų linkėjimus mokyklai, nusifotografuoti prie fotosienelės „Sustok, akimirka..“, išvysti moksleivių parengtą Hapa – Zome technika stendą, eksponuojamą I aukšto koridoriuje.
 

Lapkričio 14 d. prisiminti seniai matytus veidus, besišypsančius II aukšto koridoriuje,  stende „Mokyklos veidai“.
 

Lapkričio 15 d., po 2 pam., I aukšto fojė suklusti išgirdus pradinių klasių moksleivių sveikinimus mokyklai, 16 val. pašokti 5-7 kl. diskotekoje.
 

Lapkričio 16 d. 1 pam.,  atvykti į šventės uždarymą „Gyvuok, mokykla !”, visiems kartu apkabinti mokyklą, pasigrožėti pradinukų mokyklai  dovanotais aitvarais, nusileidusiais jų, mažųjų, korpuse...

 

Laukiame Jūsų !
Ankstesni įrašai


Spalio 23 d. rytmetį mokykla pasitiko neįprasta tyla.  Nei mokiniai, nei mokytojai nevarstė durų, nesigirdėjo įprasto tokiu metu šurmulio.  Taip nutiko todėl, kad visi mokiniai, mokytojų lydimi, patraukė į miesto muziejus. Šią dieną pamokos vyksta ne mokyklos erdvėje.

2018 m. spalio 19 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko edukacinė pamoka- koncertas "Lietuvos šalelėj". 

Šiais mokslo metais su penktokais vykdome integruotą lietuvių kalbos, tikybos ir etninės kultūros projektą  „Metų ratu“.  Pirmasis stabtelėjimas ties Vėlinėmis. 5 b kl. mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja saulėtą spalio 17 d. popietę lankėsi Rasų kapinėse. 

6a ir 6b kl. mokiniai kartu su klasės auklėtojomis N. Misiukoniene ir V. Noreikevičiūte, dalyvaudami integruotame  projekte „Laimingas, kad gyvenu“, spalio 17 d. lankėsi Rasų kapinėse.

Spalio 16 d., po pamokų, mokiniai skubėjo į antro aukšto fojė. Skambant  Jazzu atliekamai dainai „Rudens naktis sustojo“ (žodžiai J.Degutytės) buvo pradėtas Meninio skaitymo konkursas „Kai žodžiai prabyla..“,