Projektas „Kalėdinis vainikas“

Lapkričio 27 d. Naujininkų mokykloje vyko nepamokinio ugdymo diena - kūrybinė laboratorija „Prakalbink erdvę“ ir projektas „Kalėdinis vainikas“. Šią dieną kūrybinėje veikloje dalyvavo 1-10 klasės. Mokiniai puošė mokyklos langus bei gamino Kalėdų vainikus. Renginio tikslas - ugdyti moksleivių gamtosauginę savimonę, skatinti kūrybiškumą, todėl vainikai buvo   gaminami iš kartono, popieriaus, plastiko ar kitokių atliekų. Kalėdiniais vainikais papuošė mokyklos fojė, ir dabar jie kuria  malonią, jaukią ir šiltą švenčių laukimo dvasią.

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
GPM koordinatorė

Į Vilniaus Naujininkų mokyklą buvo atvažiavę kariai. Jie papasakojo 2a, 3a, 4 c klasių mokiniams, kaip kariai gyvena.

2018 m. lapkričio 23d. 8m klasės mokinių komanda, vadovaujama  biologijos mokytojos V.Sivickienės, dalyvavo tarpmokykliniame konkurse „Ekologiškumo virusas plinta 2018“.

11.24 dieną vyko VJTC  moksleivių šaudymo varžybos, kuriose dalyvavo ir Naujininkų mokyklos jaunieji turistai, vaikų amžiaus grupėje iškovojo III vietą.

2018 m. lapkričio 19-20 d. mokykloje lankėsi Palangos insektariumo, vienintelio Baltijos šalyse specializuoto nariuotakojų zoologijos sodo, atstovas, kuris pristatė projektą „Nariuotakojai mokykloje“.

Šiais metais mūsų mokykla švenčia 45-ąjį jubiliejų. Mokinių ir mokytojų bendruomenė nutarė jį pažymėti visą savaitę truksiančiais renginiais.