Valenino dienos paštas

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Kviečiame visus rašyti šventinius sveikinimus vienas kitam iki vasario 13 d.
Mes pasirūpinsime, kad Jūsų sveikinimą adresatas gautų vasario 14 d.
Atneškite savo laišką ar sveikinimo atviruką voke su adresato vardu pavarde, klase ir įdėkite į “Valentino pašto” dėžutę.

Valentino dienos pašto dėžutę rasite pirmame aukšte prie skelbimų lentos.
Ir tegul šiltų žodžių lavina šią dėžę tiesiog užpusto!

Seniūnų taryba

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

2024 m. sausio  mėn. Gamtosauginio komiteto nariai vedė mokymus „Išmesti ar perdirbti? pradinių klasių mokiniams.

Pradedamas įgyvendinti projektas „Tūkstantmečio mokyklos I“, kuris yra antroji švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ dalis.
???? Programa prisidedama prie ugdymo kokybės gerinimo ir mokinių pasiekimų atotrūkio mažinimo tarp savivaldybių ir savivaldybių mokyklų. Projektas „Tūkstantmečio mokyklos I“ skirtas įgyvendinti „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje numatytas veiklas 22 Lietuvos savivaldybėse, kurios dalyvauja pirmajame programos sraute.

Laukiant gražiausių metų švenčių mokykloje, gruodžio 22 dieną, vyko vaidinimas „Kalėdų naktis“.

Kviečiame visus mokinius, jų tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus
rašyti šventinius sveikinimus vienas kitam iki gruodžio 21 d.