Baigiantis rugsėjui 5b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Skaiste žvagėsi po Vilniaus miestą ir maudėsi krentančių lapų lietuje.

DĖMESIO!!! Mokykloje įdiegta elektroninė pranešimų apie patyčias platforma „Patyčių dėžutė“.

Jau tradiciškai progimnazijoje  įvyko Europos kalbų dienos minėjimas. Mokiniai žodžius – prašom, labas, ačiū, myliu, ateitis, svajonė, kalba, šviesa, viltis išvertė į kiek galima daugiau Europos kalbų, išradingai juos apipavidalino ir papuošė savo klasės duris.

2020 m.  rugsėjo 17 d.  jaunieji metraštininkai su istorijos mokytoja keliavo į senamiestį ir tyrinėjo jo spalvingą istoriją menančias gatveles. Keliaudami susipažino su  Rotuše.

Kviečiame mokykloje lankyti Robotikos akademijos užsiėmimus. Pasaulis 2020 metais parodė kaip svarbu priimti pokyčius, mokytis spręsti įvairias problemas bei turėti aukštą technologinį sąmoningumą - savybes, kuriomis pasižymi technologijų lyderiai.

Kviečiame visus 1-4 klasių mokinius prisijungti į Robotikos akademijos būrelius, kuriuose išradėjų laukia: