Užgavėnės mokykloje

02-28 d. mokykloje vyko Užgavėnių šventė. Per ketvirtąją pamoką  į mokyklos sporto aikštyną rinkosi pradinukai. Mokiniai dainavo Užgavėnių dainas, prisiminė šventės papročius, kaukes, (kai kurie mokiniai  ir patys buvo jų pasigaminę), šoko pritariant mandolinai, degino Morę. Šventė organizavo pradinių klasių muzikos mokytoja I.Bubnytė, jai talkino mokytoja A.Paurienė bei kitos pradinių klasių mokytojos.

Po ketvirtosios pamokos, per ilgąją pertrauką, šventė persikėlė į antrojo aukšto mokyklos fojė. Čia 5-10 klasių mokiniai ir mokytojai vaišinosi atsineštais blynais, gėrė arbatą. Džiaugėmės linksmais Užgavėnių personažais. Skambėjo Užgavėnių dainų įrašai, klausėme pasakojimų apie šventės papročius, trumpai susipažinome su Užgavėnių kaukių kūrimo technika. Buvo galima pasigrožėti ir jau sukurtomis kaukėmis. Vyko 1-4 kl. mokinių keramikos studijos „Molinukas“ parodėlė „Užgavėnių kaukės“ (Studijos vadovė A.Jarusevičienė). „Rėdos rate“ buvo eksponuojamos ansktesniais metais dailės pamokose tradiciniu būdu sukurtos Užgavėnių kaukės (mokytoja R.Vaitkevičiūtė). Užgavėnių blynų šventę inicijavo mokyklos Etninės kultūros integravimo grupė.

Kovo 28 d. mokykloje vyko 7-8 kl.  viktorina „Senieji amatai”.  Moksleivių komandos varžėsi tarpusavyje, pristatė namuose ruoštus darbus.

Vasario 22 d. 6 m kl. komanda „Smalsučiai“,vadovaujama  biologijos mokytojos V.Sivickienės,  dalyvavo tarpmokykliniame  projekte „Protų mūšis“, kuris skiriamas paminėti VMKMC 26–ajam gimtadieniui. Projekto organizatorius – Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras.

2017 vasario 23d. Saulės privačioje gimnazijoje įvyko Vilniaus miesto  konkursas.

Vasario 15 d. visa Naujininkų mokyklos bendruomenė tradiciškai rinkosi Visų Šventųjų bažnyčioje paminėti Vasario 16 – ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, paminėjo mokyklos mažieji: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai.