Neseniai įvykusio renginio Naujininkų bendruomenei akimirkos

Neseniai įvykusio renginio Naujininkų bendruomenei akimirkos.Dailės mokytoja Rima dalinasi žiniomis,kaip seniau lietuviai margino margučius.

2017 m. balandžio 7 d., 10.00 val., pasigirdo nepertraukiamas garsinis perspėjimo apie nelaimę signalas (elektrinis mokyklos skambutis), skelbiantis gaisrinės evakuacijos pratybų pradžią. Jų tikslas – išmokti greitai, organizuotai palikti mokyklos patalpas kilus gaisrui.

2017 m. balandžio 19 - gegužės 5 d. mokykloje vyks Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas, kuriame dalyvaus 2, 4, 6 ir 8 klasių mokiniai. Įvertinant  akademinius mokymosi rezultatus, 2 klasės mokiniai atliks skaitymo, rašymo, matematikos testus, 4 klasės mokiniai- skaitymo, rašymo, matematikos, pasaulio pažinimo testus, 6 klasės mokiniai- skaitymo rašymo, matematikos testus, 8 klasės mokiniai- skaitymo, rašymo, matematikos, gamtos mokslų ir socialinių mokslų testus.

Kovo 29 d. mokykloje vyko smagus 5-6 klasių anglų k. sakymo paraidžiui konkursas „Spelling Bee“. Džiaugėmės šilta, palaikančia konkurso aplinka.

Kovo 29 dieną mūsų mokykloje viešėjo Lietuvos žmonių su negalia sąjungos inicijuojamo projekto „Pažink negalią“ dalyviai: Karolis ir Jaroslavas.

Kovo 28 d. mokykloje vyko 7-8 kl.  viktorina „Senieji amatai”.  Moksleivių komandos varžėsi tarpusavyje, pristatė namuose ruoštus darbus.