NVŠ Keramikos studijos "Molinukas" darbų paroda "Žiemos nuotaika"

Maloniai kviečiame aplankyti keramikos studijos "Molinukas" darbų parodą "Žiemos nuotaika". Paroda vyksta mokytojų kambaryje.

Studijos vadovė Angelė Jarusevičienė

Gruodžio 20 d., 13.00 val.

Maloniai kviečiame

5-8 kl. mokinius, tėvelius, mokytojus ir visus mokyklos darbuotojus į kalėdinį spektaklį, sukurtą pagal Čarlzo Dikenso pasaką   ,,KALĖDŲ GIESMĖ“

018-12-06 Naujinikų mokykloje svečiavosi LIETUVOS MUZIKŲ SĄJUNGOS organizuotas interaktyvių susitikimų ciklo „Muzikos paslaptys" koncertas.

Gruodžio 13 – ąją minima Šv. Liucijos diena. Tai šviesos diena! Liucijos vardas, išvertus iš lotynų kalbos („lux, lucis“) reiškia šviesą.

Lapkričio 27 d. Naujininkų mokykloje vyko nepamokinio ugdymo diena - kūrybinė laboratorija „Prakalbink erdvę“ ir projektas „Kalėdinis vainikas“. Šią dieną kūrybinėje veikloje dalyvavo 1-10 klasės.

Į Vilniaus Naujininkų mokyklą buvo atvažiavę kariai. Jie papasakojo 2a, 3a, 4 c klasių mokiniams, kaip kariai gyvena.