2019 metų gerumo akcija „Skanėstas širdžiai“

2019 metų gruodžio 5 dieną Vilniaus Naujininkų mokyklos aktų salėje buvo tradiciškai surengta gerumo akcija „Skanėstas širdžiai“. Prieš dvylika metų akciją pradėjo buvusi mūsų mokyklos mokinė Jana Sadauskaitė.  Akcijos tikslas - pardavinėti mokinių gamintus skanėstus ir gautus pinigus paaukoti akcijai ,,Maltos sriuba‘‘. Jaukioje aplinkoje buvo perkami 4a, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b, 9a,10a kl. mokinių gaminti skanėstai.  Šiemet buvo surinkta nemaža pinigų suma - 336.51 Eur.

Renginį vedė 10a klasės mokiniais Emilija Sadovskytė ir Danielius Sarulis.
Gerumo akciją sušildė mokyklos vokalinis ansamblis atlikdamas Lauros Remeikienės dainą „Sparnai gerumo. Ansambliui vadovauja mokytoja Sabina Kalibataitė.

Renginyje apsilankė viešnia, mūsų mokyklos auklėtinė – Jekaterina Purikova.
Kepinių mugėje sulaukėme daug svečių - tiek mokinių, tiek mokytojų, tiek mokyklos darbuotojų.
Tikimės, kad ši graži gerumo akcijos tradicija gyvuos dar ilgai!

Labai dėkojame moksleiviams, jų tėveliams, klasių vadovėms ir visiems prisidėjusiems prie kilnaus tikslo.

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Kasmet, likus 4 savaitėms iki šv. Kalėdų, prasideda adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis. 1a, 3a, 8b klasės mokiniai buvo supažindinti su advento prasme ir jo simboliais.

Prasidėjus Adventui, dauguma pasakys, kad dabar pats tinkamiausias laikas susikaupimui, rimčiai ir geriems darbams. Laikas, kai galime stabtelti ir pamatyti šalią esantį žmogų.

6b, 7a kl. mokiniai bei technologijų būrelio gabieji (klasių vadovės I. Juškienė ir N. Misiukonienė), bendradarbiaudami su VA Carito Laikinaisiais namais,

2019 lapkričio 28 d. 5 a,b, 6 a, b (viso 21) moksleiviai, mokyklų žaidynių dalyviai, vyko į Moon play laisvalaikio centrą.  Nuo 13 val. iki 17. 30 val. vaikai dalyvavo įvairiose ,,Sveikas miestas“ organizuotose veiklose.

Lapkričio 29 d. mokykloje vyko netradicinė ugdymo karjerai pamoka, skirta 8-10 kl.moksleiviams.

Lapkričio 26-osios popietę mokyklos poezijos mylėtojai susirinko į tradicinį meninio skaitymo konkursą.