Kalėdinė gerumo akcija

Gruodžio mėnesį dauguma 1-4 kl. mokinių ir mokytojų dalyvavo Kalėdinėje gerumo akcijoje.

Dėkojame visiems dalyvavusiems gerumo akcijoje “Sveikinimo atvirukas pagyvenusiam žmogui”!
Kiekvienas sukūrėte originalų autorinį darbelį ir padovanojote tikrą Kalėdinį stebuklą. Jūsų atvirukai pradžiugino senelių širdis globos namuose.

Jelena Sapožnikova Įrašo autorius:
Jelena Sapožnikova
Socialinė pedagogė

Nors šaltuko dar nėra ir kol suplanuotos prie ugdymo įstaigų čiuožyklos neveikia, Vilniaus miesto savivaldybės vardu moksleiviai su lydinčiais mokytojais kviečiami NEMOKAMAI čiuožti Kalėdinėje čiuožykloje Lukiškių aikštėje.

Gruodžio 20 d. 12 val. maloniais kviečiame 5-10 klasių mokinius, tėvelius, mokytojus ir visą mokyklos bendruomenę į kalėdinį spektaklį" Mergaitė su degtukais".

Kviečiame visus mokinius, tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus rašyti šventinius sveikinimus vienas kitam iki gruodžio 18 d.

Gruodžio 9 d. visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė antikorupcijos diena. Muitinės muziejus organizavo Vilniaus miesto mokinių piešinių konkursą antikorupcijai paminėti " Būk sąžiningas sau ir kitiems". 3a ir 3c klasės mokiniai dalyvavo šiame konkurse.

2019 metų gruodžio 5 dieną Vilniaus Naujininkų mokyklos aktų salėje buvo tradiciškai surengta gerumo akcija „Skanėstas širdžiai“.