Renginiai

Kviečiame priimtų mokytis mokinių tėvus atvykti pasirašyti mokymosi sutartis

Informuojame, jog mokymosi sutartys su priimtų į 1-8 klases mokinių tėvais (globėjais) bus pasirašomos birželio 22-30 d. nuo 9/00 iki 15/00 val., mokyklos raštinėje (I aukštas, 11 kabinetas).

Atvykus pasirašyti mokymosi sutarties prašome pateikti šiuos dokumentus:

  • Vaiko gimimo liudijimo kopiją,
  • Dvi dokumentines nuotraukas,
  • Priešmokyklinio ugdymo grupės pasiekimų ir pažangos įvertinimo rekomendaciją (priimtiems į 1-as klases),
  • Mokymosi pasiekimų ir pažangos vertinimo aprašą (priimtiems į 2-4 klases).
  • Pradinio išsilavinimo pažymėjimo kopiją (priimtiems į 5 klases),
  • Pažymą apie metinius įvertinimus (priimtiems į 6-8 kl.)
Ankstesni įrašai


Liko visai nedaug iki vasaros atostogų. Dėkoju dailės būrelio ,,Keliauju po kūrybos šalį“ mokiniams ir jų Tėveliams ,kad buvome kartu. 

Vasara. Visiems sunkus karantino laikas. Gamta mus gelbėja puošniu žydėjimu,vešlia žaluma. Žolė ir augalai mus nuteikia jausmingai, romantiškai, raminančiai ir bent trumpam atpalaiduoja nuo ilgai besitęsiančio karantino. Nerimas dingsta,pamirštamos nesėkmės ir sunkumai.

Skelbiame papildomai 1-8 klasių mokinių, kviečiamų mokytis nuo 2020 - 2021 m. m. rugsėjo 1 d., sąrašus. 

Kviečiamų mokytis nuo 2020 - 2021 m. m. rugsėjo 1 d. 2020-06-08

Nepamirškite savo apsisprendimo dėl mokyklos, jei gavote pakvietimus iš kelių mokyklų, birželio 10-11 d. patvirtinti  e. sistemoje https://svietimas.vilnius.lt/

III etapo mokinių kvietimą į atsilaisvinusias vietas matysite birželio 17-18 d.

Gegužės 31 diena-Pasaulinė diena be tabako.Mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo minint šią dieną. Jie kūrė plakatus prieš rūkymą ir jo žalą.

 

Mokslo metų pabaigoje ruošiantis baigiamiesiems atsiskaitymams, taip pat rengiantis egzaminams, daugeliui vaikų ir paauglių įtampą kelia nerimas dėl rezultatų ar suaugusiųjų spaudimas. Užvaldžius stipriems jausmams (pykčiui, baimei ir kt.), dažniausiai pasielgiama impulsyviai. Nerimą gali kelti ir tai, kad ne visuomet pavyksta sukoncentruoti dėmesį į mokslus.