Renginiai

Vasara

Vasara. Visiems sunkus karantino laikas. Gamta mus gelbėja puošniu žydėjimu,vešlia žaluma.Žolė ir augalai mus nuteikia jausmingai, romantiškai, raminančiai ir bent trumpam atpalaiduoja nuo ilgai besitęsiančio karantino. Nerimas dingsta,pamirštamos nesėkmės ir sunkumai.

Lengva sutrikdyti sukurto pasaulio grožį, pusiausvyrą. Visi augalai verti mūsų dėmesio ir pagarbos. Mokykloje mokomės meilės jiems.

Mokinių  paveikslai  iš augalų.

Pasigrožėkime.

              Žalia

___________________________

Rima Vaitkevičiūtė Įrašo autorius:
Rima Vaitkevičiūtė
Dailės mokytoja
Ankstesni įrašai


Esame 27 metų patirtį turinti kalbų akademija „American English School“ ir 2020/21 mokslo metais Vilniaus Naujininkų mokykloje norėtume vykdyti neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) šnekamosios anglų kalbos būrelį.

Jei norėtumėte dalyvauti programoje, būrelis prasidėtų nuo spalio mėnesio.

Skelbiame papildomai 1-8 klasių mokinių, kviečiamų mokytis nuo 2020 - 2021 m. m. rugsėjo 1 d., sąrašus. 

Kviečiamų mokytis nuo 2020 - 2021 m. m. rugsėjo 1 d. 2020-06-08

Nepamirškite savo apsisprendimo dėl mokyklos, jei gavote pakvietimus iš kelių mokyklų, birželio 10-11 d. patvirtinti  e. sistemoje https://svietimas.vilnius.lt/

III etapo mokinių kvietimą į atsilaisvinusias vietas matysite birželio 17-18 d.

Gegužės 31 diena-Pasaulinė diena be tabako.Mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo minint šią dieną. Jie kūrė plakatus prieš rūkymą ir jo žalą.

 

Mokslo metų pabaigoje ruošiantis baigiamiesiems atsiskaitymams, taip pat rengiantis egzaminams, daugeliui vaikų ir paauglių įtampą kelia nerimas dėl rezultatų ar suaugusiųjų spaudimas. Užvaldžius stipriems jausmams (pykčiui, baimei ir kt.), dažniausiai pasielgiama impulsyviai. Nerimą gali kelti ir tai, kad ne visuomet pavyksta sukoncentruoti dėmesį į mokslus.

Skelbiame preliminarius 1-8 klasių mokinių, kviečiamų mokytis nuo 2020 - 2021 m. m. rugsėjo 1 d., sąrašus.

Nepamirškite savo apsisprendimo dėl mokyklos, jei gavote pakvietimus iš kelių mokyklų, birželio 5-7 d. patvirtinti  e. sistemoje https://svietimas.vilnius.lt/

II etapo mokinių kvietimą į atsilaisvinusias vietas matysite birželio 10-11 d.