Renginiai

Vasaros stovyklų piknikas

Sveiki įžengę į vasarą!

Vieni sužinos, kiti prisimins, kad birželis kupinas įvykių ir pasiūlymų šeimoms, stovyklaujantiems bei stovyklas rengiantiems!

  1. Birželio 18 d. 16:00-18:00 vyks “VASAROS STOVYKLŲ PIKNIKAS”. Tai įspūdinga stovyklų mugė, prie kurios visi stovyklų rengėjai gali prisijungti ir apie save garsiai pranešti gausybei lankytojų, o stovyklaujantys – šauniai praleisti laiką.

Programoje interaktyvios veiklos, žaidimai, viktorinos, šokių pasirodymai, STEAM edukacija, stalo futbolas, stalo tenisas, diskoteka ir net tikri žirgai.

Renginys lankytojams nemokamas! Registruotis nereikia.

Stovyklos organizatoriai už simbolinus 20 Eur gali pristatyti savo stovyklą. Dėl to kreipkitės tel. +37068769703 ir el. p. Jolanta.Markeviciene@lvjc.lt

  1. Gyvos edukacijos birželį Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (LVJC): nuo šokių, komiksų ir tapybos iki stalo teniso, STEAM ir saugaus plaukimo baseine! Viskas prisegtuke.

Kreiptis tel. +37064758001 ir el. paštu projektai@lvjc.lt ir margo.sirusiene@lvjc.lt

Dvi edukacijas online formatu ir mokymo plaukti užsiėmimai vyks visą vasarą.

  • Komiksų ir naujausią STEAM edukacijos temą rasite prisegtas.
  • Grupės nuo 10 pradinukų kviečiamos į mokymo plaukti užsiėmimus. Laukiami mokantys ir nemokantys plaukti. Užsiėmimo kaina vaikui tik 6 Eur.

Kreiptis tel. +37064758001 ir el. paštu projektai@lvjc.lt ir margo.sirusiene@lvjc.lt

LVJC edukacijos vasarai

Aktyvi vasara aktyviausiems!

___________________________

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


„Karališkasis bokso klubas“ kviečia prisijungti prie projekto „Pozityvios bokso ir fitneso treniruotės vaikams ir jaunimui“ ir visą vasarą nemokamai sportuoti Boksą ir „Fitbox“.
Pradinių klasių moksleiviai (iki 12 metų) bokso treniruočių metu įgys šios sporto šakos pagrindus arba juos praturtins (treniruotės ne kontaktinio pobūdžio).
Jaunimas (nuo 12 metų) FitBox treniruočių metu sportuos pagal kovos menų pagrindais parengtą fitneso programą, kuri padės sustiprėti fiziškai ir įgyti pasitikėjimo savimi!

Informuojame, jog nuo 2020-06-08 iki 2020-06-19 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje bus organizuojama vaikų vasaros poilsio stovykla „Saulės zuikutis“. Stovyklą dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

 

Gegužės 25 d. vyko atvira, integruota 6a ir 6b klasės valandėlė „Rūkymas: ar verta pradėti?“. Rūkymo tema buvo pasirinkta neatsitiktinai – gegužės 31 dieną minima Pasaulinė diena be tabako. Ši klasės valandėlė išskirtinė tuo, kad joje dalyvavo dvi šeštokų klasės ir ji vyko nuotoliniu būdu, per ZOOM platformą. 

Ar prisimenate,kaip įėjote pirmą kartą į teatrą?

Ar paklausėte savęs kada,kas mums yra teatras?

Šis stebuklingas pasaulis pagauna mus ir nusineša dviem ,trim valandom ten,kur viskas kitoniškai....

Ar kada nors pajutote kvapą, teatro kvapą: dulkių, šviesų, rūbų, dekoracijų....Taip, dekoracijų. Dažnai su tuo terminu susitinkame ir mokykloje. Mokiniai vaidina, rengia koncertus,pasirodymus. Labai svarbu,mokėti patiems pasigaminti dekoracijas.

Maloniai kviečiame prisijungti prie šaunaus kolektyvo,kuriame muzikuojame tautiniais instrumentais-kanklėmis,birbynėmis,lumzdeliais,pučiame skudučius ir netgi dūdmaišį. Be šių instrumentų grojame skrabalais bei perkusiniais instrumentais-būgnu,tambūrinu,marimba,mėnulio būgnu.Mūsų repertuare skamba ne tik tautinė muzika,bet ir klasika,šiuolaikinės muzikos kūrėjų muzika.Paįvairinimui visada atsižvelgiame į mėgstamą populiariąją muziką-ją aranžuojame ir pritaikome šiems instrumentams.