Renginiai

Etnokultūrinė paroda " Saulės palydos"

4a, 4b, 4c klasės mokiniai parengė etnokultūrinę parodą " Saulės palydos". Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kaip švenčiama Rudens lygiadienio šventė. Ji minima tada, kai dienos ir nakties trukmė visoje žemėje yra po lygiai 12 valandų. Nuo lygiadienio ruduo tęsiasi, dienos trumpėja, naktys ilgėja. Rudens lygiadienyje atsisveikiname su žiemoti iškeliaujančia saule. Ketvirtokai saulę palydėjo piešdami senovinį saulės simbolį.
 
 
 
 

___________________________

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė
Ankstesni įrašai


Vilniaus Naujininkų progimnazijos Seniūnų taryba sveikina mokytojus su Tarptautine mokytojų diena!

Mieli Tėveliai,

Kviečiame Jus į Visuotinį progimnazijos 1-5 klasių tėvų susirinkimą, kuris įvyks 2020 m. spalio mėn. 7 d., 19.00 val.
Susirinkimas vyks nuotoliniu būdu per ZOOM platformą.

 

Baigiantis rugsėjui 5b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Skaiste žvagėsi po Vilniaus miestą ir maudėsi krentančių lapų lietuje.

DĖMESIO!!! Mokykloje įdiegta elektroninė pranešimų apie patyčias platforma „Patyčių dėžutė“. 

Jau tradiciškai progimnazijoje  įvyko Europos kalbų dienos minėjimas. Mokiniai žodžius – prašom, labas, ačiū, myliu, ateitis, svajonė, kalba, šviesa, viltis išvertė į kiek galima daugiau Europos kalbų, išradingai juos apipavidalino ir papuošė savo klasės duris.