Renginiai

Gamtosauginė klasės valandėlė

7b klasės mokiniai klasės valandėlės metu dalyvavo gamtosauginėje viktorinoje - „Ar žmogus sugebės išsaugoti žemę?“. Apie rūšiavimo svarbą mokiniai jau ne kartą yra girdėję, tačiau jiems nuolat kyla įvairūs klausimai: ar galima į stiklo konteinerį mesti elektros lemputes, ar būtina visas pakuotes išplauti prieš išmetant, kodėl visos išrūšiuotos atliekos pilamos į vieną šiukšlių mašiną.. Viktorinos metu mokiniai atsakė į 20 klausimų, susijusių su aplinkosauga, atliekų rūšiavimu, medžiagų, gaminių ir pakuočių ženklinimu. Džiugu, kad nemaža dalis klausimų mokiniams nesukėlė problemų, bet buvo ir tokių, kurių atsakymai juos nustebino, nes iki tol jie manė priešingai. Po viktorinos mokiniai padarė vieningą ir svarbią išvadą, jog norint išsaugoti žemę, turi pradėti nuo savęs ir kuo greičiau! Tad visi užrašė realius įsipareigojimus žemei ir pasižadėjo ją saugoti.

___________________________

Inga Juškienė Įrašo autorius:
Inga Juškienė
Ankstesni įrašai


Mūsų mokykloje spalio 16 dieną vyko nuotaikinga džiazo pamoka.

Sekmadienį 10.18 dieną vyko Šalies mokinių turizmo technikos varžybos "Vilnius 2020", kuriose dalyvavo ir Naujininkų mokyklos mokinės

Šį šeštadienį 10.17 dieną, vyko Vilniaus jaunųjų turistų centro orientavimosi sporto varžybos, kuriose dalyvavo ir Naujininkų mokyklos mokiniai, lankantys Vilniaus jaunųjų turistų centro turizmo būrelį. Evija Kutkutė su komanda jaunučių merginų amžiaus grupėje iškovojo III-ją vietą!!!

Spalio 12 d. 4a klasės mokiniai dalyvavo kultūrinėje edukacinėje programoje- ekskursijoje "Pasislėpusios miesto detalės".

Gabrielė Kairytė dalyvavo respublikiniame technologijų konkurse-parodoje "Galvos apdangalų ŠOU".