Guru guru į Kaziuką

Ir mamytės, ir tėveliai, ir vaikučiai, ir seneliai kovo mėnesio pirmąją savaitę jungėsi ir dalyvavo Naujininkų progimnazijos Kaziuko mugės šventėje! O akis buvo kur paganyti! Gėrėjomės skaniais pyragais, vafliais ir keksiukais. Matėme dailių  inkilėlių, kruopščiai suvertų papuošalų, numegztų mezinių, karpinių ir meniškų piešinių. Ačiū dalyviams! Tikėkimės, kad ateinančių metų  Kaziukas bus toks pat įvairiaspalvis, o prekėmis galėsime ne tik pasidžiaugti, bet ir įsigyti.

Jūratė Cironkienė Įrašo autorius:
Jūratė Cironkienė
Pradinių klasių mokytoja

Pakvipo vėjai pavasariu. Rudenį pasėti ,,Dailės grūdeliai“  ūgtelėjo.

Pažiūrėkime. Ką jie nuveikė per žiemą. Ši parodėlė - mažų rankyčių ir širdelių kalba.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Kviečiame prisidėti prie seniūnų tarybos inicijuotos akcijos „Linksmosios kojinės“.

Minint sąmoningumo didinimo mėnesį "Be patyčių" kviečiame pažiūrėti sukurtą vaizdo įrašą, kuriame savo mintimis dalijasi žymūs Lietuvos žmonės

Konkurso tikslas - žadinti ir stiprinti domėjimąsi Lietuvos istorija Tėvynėje ir pasaulyje, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe, skatinti visuomenės bendruomeniškumą.

Emocijų pažinimas