Priešmokyklinukų ir ikimokyklinukų darbeliai Motinos dienai!

NORS UŽ LANGO DAR IKI TIKRO PAVASARIO TOLI, BET MŪSŲ IKIMOKYKLINUKŲ IR PRIEŠMOKYKLINUKŲ PIEŠINĖLIUOSE JIS JAU ATKELIAVO,

Balandžio 22 - oji – Tarptautinė motinos Žemės diena. Tausoti ir išlaikyti neužterštą gamtos pasaulį ir aplinką yra kiekvieno iš mūsų pareiga. Žodžiai „pirmiausia pradėkime nuo savęs“ tampa itin prasmingi sprendžiant šių dienų ekologines problemas.

Naujininkų mokyklos mokiniai ir jų tėveliai savo rankomis pagamino inkilus.

Balandžio 16 dieną 8a, 8b, IIN klasės mokiniai buvo pakviesti į nuotolinį susitikimą su Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos atstove.

Kviečiame į virtualią 6-7 klasių moksleivių kūrybinių darbų parodą ,,Margos Šv. Velykos".

Vilniaus Naujininkų progimnazijos 7 kl. moksleivės darbas eksponuojamas Vilniaus miesto vaikų Aplinkosaugos kūrybinės veiklos ,,Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia" nuotolinėje parodoje ,,Velykinės dekoracijos".