Protų mūšis "Naujininkų išminčius"

Balandžio 30 d. nuotoliniu būdu vyko seniūnų tarybos organizuotas 5-8 klasių protų mūšis ,,Naujininkų išminčius”.
Jame dalyvavo 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b klasių komandos. Jos atsakinėjo į klausimus apie Naujininkų istoriją, mūsų progimnazijos istoriją, Naujininkuose esančius objektus. Visiems sekėsi šauniai, o ,,Naujininkų išminčiais” tapo:

5b klasės komanda „Pramuštgalviai“ – I vieta

5a klasės komanda „Trintukai“ -  II vieta

7b klasės komanda „Mobilieji vaikai“ - III vieta

Kiekvienas I-III vietos laimėtojas gavo po dovaną nuo progimnazijos (pinigai skirti iš 2%).

Dovana, tai „VR CITY“ 1 valandos pramogą virtualioje erdvėje.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems.

Seniūnų tarybos pirmininkė Giedrė Simaitytė

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Kasmet balandžio 22 dieną minima Tarptautinė motinos Žemės diena. Šią dieną daugiau negu 190 pasaulio šalių žmonės raginami vienytis ir išreikšti rūpestį mūsų visų namais. Kiekvieną pavasarį  vyksta renginiai, skirti prisiminti, kad kiekvienas iš mūsų savo egzistavimu esame skolingi mūsų planetai.

Balandžio 22d. 5-10 klasių mokiniai prisijungė prie FEE Pasaulinio veiksmo dienų 2021 kampanijos "Mano veiksmai svarbūs".

Priešmokyklinukų ir ikimokyklinukų darbeliai Motinos dienai!

Balandžio 22 - oji – Tarptautinė motinos Žemės diena. Tausoti ir išlaikyti neužterštą gamtos pasaulį ir aplinką yra kiekvieno iš mūsų pareiga. Žodžiai „pirmiausia pradėkime nuo savęs“ tampa itin prasmingi sprendžiant šių dienų ekologines problemas.

Naujininkų mokyklos mokiniai ir jų tėveliai savo rankomis pagamino inkilus.