Renginiai

PRIĖMIMAS. MOKINIAI, KVIEČIAMI MOKYTIS 2021-2022 M. M.

Skelbiame 1-8 klasės mokinių, kviečiamų mokytis progimnazijoje nuo 2021 m. rugsėjo 1 d., 

2021-06-10 Pakviestų sąrašas

Nepamirškite savo apsisprendimo dėl mokyklos, jei gavote pakvietimus iš kelių mokyklų, birželio 10 d. (nuo 18 val.) – 14 d. patvirtinti e. sistemoje https://svietimas.vilnius.lt/

Į atsilaisvinusias vietas mokinius kviesime birželio 15 d.

Ugdymo sutartys bus pasirašomos elektroniniu būdu e. sistemoje  https://svietimas.vilnius.lt/.

2021-06-10 Nepakviestų sąrašas
Ankstesni įrašai


Šeštadienį vyko Lietuvos Kyokushin Karatė vaikų čempionatas. Kuriame puikiai pasirodė mūsų progimnazijos 5a klasės mokinys, Dominykas Katinas. Dominykas tapo Lietuvos vicečempionu.

Birželio 8-15 d. vyks pradinukų savaitė

Birželio 2 d. laikantis visų saugumo reikalavimų, mokyklos aktų salėje  įvyko monospektaklis  Vytauto Mačernio 100- osioms gimimo metinėms  “Aš pažinau Karalių tavyje”. 

Šiandien tarptautinė vaikų gynimo diena. Dalyvaudami akcijoje „Vaikų gildijos žiedai“ mokiniai gamino popierines gėles, o  birželio 1-osios ankstų rytą mūsų kiemas pasipuošė progimnazijos mokinių gamintomis gėlėmis.

 

Vaikų dailės kūryba bendro lavinimo mokykloje suprantama kaip dvasinės raiškos, kūrybinio ir projektinio mąstymo, vaizduotės, kūrybinių gebėjimų, estetinio skonio ir estetinių poreikių ugdymo sritis, padedanti moksleiviui įgyti įvairiapusę kultūrą, yra visapusiško ugdymo viena iš sudėtinių dalių. Vienu metu lavindama akį, ranką, širdį ir protą dailės veikla užtikrina kiekvieno mokinio įgimtų individualių gebėjimų atskleidimą ir plėtojimą, vaizduotės, estetinių jausmų, valios ir kitų aktyvios asmenybės savybių ugdymą.

Norintiems plėsti vaizduojamąją patirtį moksleiviams siūloma lankyti atitinkamos krypties dailės papildomojo ugdymo pamokas.