SKELBIAME 2021-2022 M. M. MOKYTIS PRIIMTŲ MOKINIŲ SĄRAŠUS IR KABINETUS

Skelbiame priimtų mokytis Vilniaus Naujininkų progimnazijoje nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. mokinių sąrašus.

1 klasių sąrašai
Priimtų 2-8 kl. mokinių paskirstymas į klases
​Artimiausiomis dienomis su Jumis susisieks klasių vadovai.

Mokinio kodą (MOK) galima rasti el.sistemoje https://svietimas.vilnius.lt/, kurioje pildėte prašymą.

Klasių vadovų kabinetai rugsėjo 1 d.

Mokslo metų pradžios šventė vyks rugsėjo 1 d. 9 val. mokyklos kiemelyje.

Šventėje dalyvauja 1 ir 5 klasių mokiniai. Esant nepalankioms oro sąlygoms, šventė vyks aktų salėje.

10/30 val. – klasių vadovų šventinė pamoka 2, 3, 4, 6, 7 ir 8 klasių mokiniams klasių vadovų kabinetuose.

Skelbiame 1-8 klasės mokinių, kviečiamų mokytis progimnazijoje nuo 2021 m. rugsėjo 1 d., sąrašą.

4a klasės mokiniai atsisveikino su pradine mokykla smagiai laiką leisdami gamtoje. Miške žaidė Laser TAG žaidimus.

Birželio 18 d. nuotoliniu būdu vyko 5-8 klasių mokinių protmūšis „Sveikatiada“, kuriuo buvo siekiama formuoti mokinių sveikos gyvensenos įgūdžius.