Seniūnų tarybos pirmininko rinkimai 2021

Rugsėjo 15. Įvyko pirmasis Seniūnų tarybos susirinkimas.  Jo metu rinkome mokinių savivaldos pirmininkę. Ją tapo 8b klasės mokinė Agnė Grybauskaitė, o jos pavaduotoja 6a klasės mokinė Miglė Žilionytė.

Sveikiname jas!

Mokinių savivalda ruošiasi šiais metais nuveikti dar daugiau darbų, surengti dar daugiau renginių, spręsti moksleiviams rūpimus klausimus, stengtis padaryti progimnaziją dar smagesne vieta mokytis!

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Aplinkosauginio  švietimo  fondas  pakvietė  dalyvauti  tarptautinėje  bioįvairovės kampanijoje, kurios  veikla  buvo  pristatyta  rugsėjo 14 d .internetiniame  seminare.

Mūsų mokyklos direktorius dalyvavo LRT laidoje "Kultūringai su Nomeda" ir diskutavo tema "Švietimas ir pandemija: kokių pasekmių turėjo praėję mokslo metai ir ar situacija gerės?"

Šiandien mūsų  bičiuliai - Broniaus Jonušo muzikos mokyklos auklėtiniai ir jų pedagogai mokslo metų pradžios proga  padovanojo 1-4 klasių mokiniams muzikinę dovaną-  nuotaikingą  koncertą.Nuoširdžiai dėkojame už šaunią dovaną.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Linkime, kad sutinkant naujus mokslo metus stipriausias jausmas būtų pažinimo džiaugsmas.